Nie jest łatwo wziąć kredyt bez bik

Brakuje Ci pieniędzy na święta, które sobie wymarzyłeś? Chciałbyś nie tylko kupić prezenty dla rodziny, najbliższych, ale i wydać uroczystą kolację wigilijną, a po świętach wyjechać gdzieś na Sylwestra? Jeśli w ciągu całego roku nie udało Ci się odłożyć wystarczającej ilości gotówki to koniecznie powinieneś pomyśleć o pożyczce.

Banki poszerzyły swoją ofertę właśnie z uwagi an zbliżające sie wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Tym samym można pożyczyć nawet niewielkie kwoty pieniędzy taniej niż dotychczas, na lepszych warunkach, z niższym oprocentowaniem. Oczywiście  w okresie przedświątecznym, chcą otrzymać pożyczkę gotówkową z banku należy uzbroić się w cierpliwość, bowiem kolejki niekiedy potrafią być naprawdę długie.

Co zrobić w sytuacji, kiedy zależy nam na czasie, albo nie możemy skorzystać z pomocy banku? Wówczas mamy do wyboru inne opcje, nikt nie mówi, że gorsze. Przede wszystkim pożyczki pozabankowe  od osób prywatnych niewiele różnią się ot tych udzielanych przez banki. Niekiedy można nawet uzgodnić bardziej dogodne, niższe oprocentowanie – w przypadku pożyczek społecznościowych chociażby.

Wśród pożyczkodawców panuje spora konkurencja, dlatego też oferty firm czy serwisów pożyczkowych nie mogą znacznie odbierać od tych bankowych, bo niewiele osób by z nich po prostu korzystało. Pożyczki pozabankowe są bezpieczne, pieniądze bardzo szybko przesyłane są na konto, nie trzeba mieć wszystkich dokumentów, które wymagane są przez banki, a zła historia kredytowa czy to, że nazwisko widnieje w BIK-u nie przekreślają szans na pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*